Nova evropska direktiva zahteva, da od vas pridobimo soglasje za namestitev piškotkov na računalnik. Spletna stran uporablja začasne sejne piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani za registrirane uporabnike ter analitične piškotke, ki nam olajšajo izboljševanje uporabniške izkušnje.

S klikom na desni gumb soglašate z uporabo analitičnih piškotkov. Strinjam se Ne strinjam se

loading Nalagam...

6 dni pred koncem zimske sezone

Kranj, 13.4.2016 - Najzanimivejše dogajanje ob koncu zimskega tekmovanja nam že drugi teden zapored ponuja 2. liga. Derbi, ki smo ga napovedali že minuli teden, med Boškom Becarskim in Damijanom Kržišnikom je dobil Damijan. Bilo je tesno 7:6, 6:4. Zmagovalec zdaj na lestvici vodi za 4 točke, a bo še trepetal za zmago, saj je v prvih spomladanskih dneh zelo aktiven tudi najprepričljivejši igralec lige Vid Križnar, ki doslej še ni izgubil niti niza. Do nedavna vodilnemu Bošku Becarskemu je oddal le dve igri (6:1, 6:1), Luki Alešu samo eno (6:0, 6:1). S tem je odločno napovedal napad na vrh. Za zmago mora v treh dvobojih osvojiti 4 točke, a čas se izteka in verjetno bo večja težava, kako sploh odigrati najmanj dve partiji, ki ju potrebuje za končni uspeh. Nekaj zanimivih dvobojev smo videli tudi v ostalih ligah. Med elito je Jordan Misajlovski (na fotografiji desni) potrdil končno 2. mesto. Od Tomaža Bizjaka je bil boljši s 6:2, 6:1. Za tretje mesto more v svoji zadnji tekmi Luka Jurca (na fotografiji levi) premagati Tomaža Bizjaka. V prvi ligi je Jakob Drmota presenetljivo izgubil proti Matjažu Jermanu. Odigrala sta tri nize, Matjaž je zmagal z 2:6, 7:6, 10:6. Derbi lige 45+ pa sta odigrala Iztok Golob in Petra Rant. Iztok je prvi niz dobil s 6:1, drugega šele v podaljšani igri. Končno drugo mesto na lestvici je imel zagotovljeno že pred dvobojem, Petra pa je zamudila zadnjo priložnost, da se zavihti na tretje mesto in bo tekmovanje končala kot četrta. (novico pripravil B.O.)